Světelné show s drony jsou nezapomenutelné, objednejte si je také

Existuje něco hezčího než dělat radost ostatním lidem? Lidé rádi navštěvují nejrůznější akce a události. Právě při takových příležitostech mají pořadatelé možnost se předvést s něčím, čím všechny účastníky zcela ohromí. Zajisté si nepamatujete všechny akce, které jste kdy absolvovali, ale pokud by na dané akci byla úchvatná dronová show, zajisté by vám taková akce utkvěla v paměti. Přesně tento typ představení je nesmírně populární, a jelikož ho lze tematicky vsunout do jakékoliv akce, můžete ho předvést i vy.

Oslovte specialistu, který vám připraví dronovou show na míru

Dronové show jsou velmi žádané a můžete si je snadno zajistit i u nás, věnuje se jim firma MAGIC DRONES, která tato představení realizuje v Čechách i na Slovensku. Jedná se o představení, která se naprogramují na míru, takže mohou zobrazovat naprosto cokoliv. Množství dronů může zářit ve všech barvách a může utvořit formace, které budou připomínat jakékoliv 2D nebo 3D objekty. Drony snadno vytvoří jakýkoliv nápis, logo, postavu, zvíře, ale třeba také pohyblivou animaci.

Show společnosti MAGIC DRONES mohou být tvořeny až 100 drony a jejich pohyb může být doprovázen vhodně zakomponovanou hudbou nebo různými efekty.

Vznáší se ve výšce až 120 metrů a vidět jsou až z jednoho kilometru. Jde o zábavu, která nikoho neohrožuje a stává se dokonce populárnější, než jsou ohňostroje. Ve srovnání s nimi drony neznečišťují ovzduší, nikoho neohrožují, neruší a neplaší zvěř. Dronová show se hojně využívá na firemních akcích, na městských i obecních slavnostech, sportovních událostech, koncertech i soukromých akcích. Může si ji objednat kdokoliv a zajistit všem přítomným představení, které je naprosto uchvátí. Inspirujte se ukázkami realizovaných představení na webových stránkách Magicdrones.cz, kde můžete firmu také kontaktovat.

Back To Top