Sleduj s námi OKTAGON

Jestli jsi fanouškem MMA zápasů, rozhodně zbystři. Nabízíme ti sledování OKTAGONU za skvělé ceny. Na naší OKTAGON TV si můžeš předplatit živé vysílání vybraného zápasu, nebo se stát členem OKTAGON.TV CLUBu. V takovém případě tě čeká plno výhod a možnost si pořádně zafandit. Kromě OKTAGON livestreamu si na naší televizi můžeš úplně zdarma pustit některý z pořadů s hvězdami MMA. Uvidíš, že i tihle drsní chlapi a drsné holky, co se s ničím nemažou, umí projevit své emoce a otevřeně se svěřit se svými příběhy.

Zasáhni do pořadů

V případě, že se staneš členem našeho fanouškovského klubu a koupíš si předplatné na měsíc, nebo dokonce hned na celý rok, dostaneš možnost pokládat otázky zápasníkům. Jakmile budeme vědět, jaký bojovník a kdy bude pozván do daného pořadu, obdržíš od nás e-mail s těmito informacemi. Pak už je jen na tobě, na co se budeš chtít MMA hvězdy zeptat. Otázku nám pošleš e-mailem a jestli bude zajímavá nebo bude víc fandů, kteří se ptají na to stejné jako ty, položíme ji v podcastovém pořadu bojovníkovi. Ty tak můžeš svým dotazem ovlivnit téma rozhovoru.

Jak na předplatné?

Pokud se rozhodneš pro předplatné, objednáš ho snadno na našem webu OKTAGON TV. Máš na výběr ze dvou možností. Můžeš si zakoupit předplatné s prodloužením po měsících nebo hned na celý rok. Jedno je jisté, k ničemu se nezavazuješ na dlouho dopředu. Své členství můžeš kdykoli zrušit. Členství ti umožní podívat se na zápas už 3. den po jeho uskutečnění, získáš výhody u Tipsportu, máš přednostní právo na koupi vstupenek na turnaje a získáš přístup k exkluzivním bonusovým videím, které jinde prostě neuvidíš. To stále není všechno. Dále můžeš soutěžit o vstup do klubového patra O2 arény na různé akce a k ročnímu předplatnému dostaneš naše OKTAGON.TV CLUB tričko. Tak už nebádej, kde sledovat OKTAGON a jednoduše se přidej k nám!

Back To Top