Při návštěvě Prahy navštivte vyhlášené vegetariánské bistro

Vydáte-li se na návštěvu Prahy, zajisté budete hledat i příjemné prostředí, kde se dobře, chutně a zdravě najíte. Takovou možnost nabízí vegetariánské bistro Green Table.

Proč navštívit právě Green Table?

Vegetariánské bistro nabízí možnost ochutnat skutečnou změnu. Naleznete zde moderní udržitelnou gastronomii kladoucí důraz na lokálnost a sezónní produkty. Pochutnat si zde můžete na čerstvém a zdravém jídle. Pokrmy zde připravují denně čerstvé a na místě. Můžete zde obdivovat respekt k přírodě i životnímu prostředí. Bistro nabízí harmonii mezi kvalitní a zdravou výživou a udržitelností.

Priority bistra

Vegetariánské bistro Green Table klade důraz na udržitelnost. Neplýtvá jídlem ani energiemi. Saláty a bylinky si zaměstnanci pěstují sami a to ve velké hydroponické farmě bez jakýchkoli postřiků. Ta zajišťuje produkci během celého roku. Pro zavlažování okrasných květin používá vyčištěnou vodu pocházející z kuchyně. Pro čištění vzduchu jsou instalovány ekologické filtry.

Pro přípravu pokrmů využívají kuchaři lokální a sezónní suroviny. Nabídka snídaní, obědů i dezertů je pečlivě sestavována tak, aby byly v maximální míře používání sezónní suroviny. Pokrmy jsou připravovány přímo na místě a denně čerstvé a to z vysoce kvalitních surovin rostlinného původu. Kombinace kvality a čerstvosti totiž chutná nejlépe.

Inspirativní místo pro cowork eventy

Green Table není jen vegetariánské bistro, představuje také místo pro setkávání s přáteli nebo obchodními partnery. Vládne zde totiž velmi přátelská atmosféra, která je ideální volbou pro práci, diskuze, konference, vernisáže nebo pravidelné společenské eventy.

Moderní coworková část poskytuje dvě zasedací místnosti a speciální agility room. Nabízí moderní výbavu AV technikou, která uspokojuje i ty nejvyšší nároky. Pronajmout se dá celý prostor nebo jeho část.

Back To Top