Muž žije už 5 let na malé lodi

Život na úzkém člunu ve Spojeném království poskytl Daveovi domov a klid, který potřeboval, aby se vzpamatoval z náhlé ztráty manželky a z deprese, která následovala. Ale po 5 letech nepřetržitého plavby po kanálech nyní prosperuje a žije přítomností částečně díky svému spojení s přírodou.

Daveova loď je 57 stop dlouhá Liverpoolská úzká loď, která byla postavena v roce 2005. Interiér už byl přesně takový, jaký ho chtěl, ale exteriér potřeboval trochu TLC a strávil dva měsíce broušením exteriéru, aby mohl ošetřit rez. , nalakujte ji a znovu nalakujte loď.

Říká, že tento životní styl nejsou všechny zámky a růže a v zákulisí života na vodě se odehrává spousta tvrdé práce.

Dave například musí každé dva týdny přemístit loď podle pravidel Canal and River Trust, musí ručně naplnit své vodní nádrže a vyprázdnit kazetový záchod, musí sbírat potraviny a dřevo pěšky pomocí vozíku a Dieselový motor servisuje také sám. Nejen to, ale loď je vytápěna pouze dřevem, takže teploty mohou v zimě klesnout pod bod mrazu, pokud oheň zhasne, když je pryč. Oceňujeme, že Dave tak otevřeně sdílel svůj příběh a své boje s duševním zdravím. Všichni občas potřebujeme pomoc!

Back To Top