Létající auto GAC GOVE, které může cestovat po silnici

GAC Group představila své nejnovější plně elektrické integrované řešení mobility eVTOL s názvem Gove. Tento jedinečný design se skládá ze dvou samostatných vozidel, která mohou fungovat společně nebo nezávisle jak ve vzduchu, tak na zemi.

Tento jedinečný design se skládá ze dvou samostatných vozidel, která mohou fungovat společně nebo nezávisle jak ve vzduchu, tak na zemi. Plavidlo je vybaveno vodíkovo-elektrickým elektrickým hybridním systémem.

GAC používá 90 % lehkých kompozitních materiálů, vybavených systémem řízení letu se třemi redundantními funkcemi a technologií rozpoznávání více očí, takže vůz může létat výš a stabilněji.

GOVE přichází s duálním záložním vícerotorovým napájecím systémem pro redundanci, takže letová kabina pokračuje ve svém plánovaném letu, i když jedna pohonná jednotka narazí během letu na problém. Společnost tvrdí, že GOVE již dokončil svůj první let se skutečným lidský pasažér na palubě, což slouží jako důkaz, že tato vize holistické, plně elektrické mobility by se mohla v budoucnu stát realitou.

Back To Top