Toto je nejlevnější bydlení v New Yorku

Tato super jedinečná loď je velká jako byt v New Yorku, ale plave, takže pokud se vám nelíbí vaše sousedy nebo vaše město, můžete prostě odplout. Lodní dům byl postaven již v roce 1968. Navíc má tento hausbót veškeré vybavení, které potřebujete pro pohodlný pobyt.

Plovoucí dům je dvoupatrový, hausbót s jednou ložnicí a jednou koupelnou, který se nachází v Rockaway Beach. Dům je vybaven plně vybavenou kuchyní a kanceláří a samostatným obývacím pokojem uvnitř a na střešní palubě. Na palubě ve druhém patře však najdete venkovní gril a rybářská místa. Podívejte se na video od Cashe Jordana:

Poplatky za pronájem tohoto hausbótu jsou skutečně výrazně nižší než u většiny apartmánů v New Yorku. Jsou zde francouzské dveře, které se otevírají na rozlehlou střešní terasu, kde se můžete opalovat nebo pořádat setkání s výhledem na západ slunce jako pozadí.

Dům také nabízí zbrusu nová kamna na pelety, která vám v zimních měsících udrží toasty. James Franco se nachází na jednom z nejvyhledávanějších obchodů v New Yorku na adrese Marina 59.

Back To Top