Schmachtl vám zajistí motory, ale také vše pro elektrotechniku a elektroinstalaci

Společnost Schmachtl se již od dob první republiky zabývá zastupováním světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky či strojírenství. A od první republiky s mírnými přestávkami na Československém a nyní Českém trhu funguje do teď. Ovšem i přes svou dlouholetou historii má firma poměrně mladý a dynamický přístup k věci a úspěšně expanduje nejen v České republice.

Čeho chceme docílit?

Naším primárním zaměřením je především spokojený zákazník. A tak mimo prodej kvalitního zboží se zaměřujeme i na implementaci produktů přímo na místě pracoviště zákazníka. Samozřejmostí je pak servis týmem zkušených poradců, kteří v případě potřeby jsou schopni problém konzultovat a poskytnout pomoc i přímo na místě Vašeho pracoviště. S tím souvisí i důraz na kvalitu nabízeného zboží, a tak si své obchodní partnery a dodavatele velmi pečlivě vybíráme, aby případného servisování bylo co možná nejméně. Je pro nás důležitá také rychlost dodávek a ten nejlepší poměr ceny a výkonu tak, aby skutečně každý zákazník od nás dostal ty nejlepší služby a péči.

Pixabay.com

A jaké produkty nabízíme?

Přes nás eshop.schmachtl.cz si můžete vybrat jakékoliv zboží z naší široké nabídky. Zboží od kategorie strojírenství, jako jsou čerpadla, kompresory, ložiska či filtry až po průmyslové záložní zdroje, střídače nebo baterie pro fotovoltaické systémy. Máte-li zájem například o EC motory Bühler nebo kartáčové DC motory Bühler v kategorii elektrických motorů, není problém. Zabýváme se také automatizací, v této oblasti jsme Vám schopni nabídnout optická čidla, čtečky čárového kódu, snímače polohy či programovatelné řídící jednotky PLC, pokračujeme přes pohony a energetické zdroje, jako jsou již zmiňované elektromotory například elektrické motory Bühler nebo frekvenční měniče. A dále můžeme pokračovat přes rozvaděčovou techniku nebo elektroinstalace a další komponenty. Nabídka zboží je u nás zkrátka široká, ovšem nikdy ne na úkor kvality, a tak si u nás opravdu každý zákazník může přijít na to své. To vše s důrazem na zákazníka a vyjití mu maximálně vstříc. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Back To Top