PPV a OKTAGON 49: KOLÍN NAD RÝNEM 2023

18.11. 2023 se představí jedna z nejlepších SHOW MMA, přesněji OKTAGON 49: KOLÍN NAD RÝNEM, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek. Všechny naše souboje, plné zvučných jmen, se zapíší do historie sportu. Máte možnost být u toho! S nákupem lístků neváhejte, není výjimkou, aby se turnaj vyprodal během několika dnů. Přece jen to nestíháte? Zkuste PPV, přímý přenos turnaje v rámci TV.OKTAGON.

Přímý přenos turnaje. Poprvé PPV?

Osobní účasti na turnaji se nic nevyrovná. Přesto, nestíháte? Zkuste přímý přenos celého večera, ve zkratce PPV. OKTAGON 49: KOLÍN NAD RÝNEM a další turnaje můžete sledovat v rámci TV.OKTAGON. Připravte si domácí popcorn a sledujte celý večer z pohodlí gauče. Nic vám neuteče. Užijte si zábavu s dětmi nebo s partnerkou. Jestli přiberete pár přátel, cenu za PPV si můžete rozdělit. To se vyplatí.

Jestli nemáte účet, snadno si ho zařídíte během několika kliknutí myši. Celá registrace probíhá on-line a samotná platba je bezpečná. Těšit se můžete na řadu benefitů.

  • 6 hodin prvotřídní SHOW – chcete se cítit jako VIP? S PPV máte soukromý večer s nejlepšími zápasníky Česko-Slovenské MMA scény.

  • 6 hodin perfektní zábavy – chcete ušetřit a navíc, davy lidí nejsou nic pro vás? TV.OKTAGON vám to umožní.

  • 6 hodin s blízkými – nejlepší pohodový večer s přáteli a rodinou, jaký si jen můžete přát.

Náročný týden? Vypněte a relaxujte

Dlouhý a náročný týden? MMA SHOW je ideální relax po práci. Možná vás naštval kolega nebo jste se naštvali sami a dali výpověď. Třeba jste se pohádali s partnerem? Vypněte od všedních starostí, hoďte nohy nahoru, otevřete brambůrky a relaxujte. OKTAGON nebyl nikdy dostupnější.

MMA SHOW OKTAGON 49: KOLÍN NAD RÝNEM

Není nic snadnějšího než koupit letenky, booknout hotel a těšit se na parádní víkend. Kolín Nad Rýnem je plný jedinečných památek, takže si z jednoho večera můžete udělat prodloužený víkend. Jestli vám to práce nedovolí, nevadí. Německo je co by kamenem, takže to v pohodě stihnete na SHOW a v pondělí ráno jste opět v práci.

Daruj zážitek. Daruj OKTAGON na Vánoce

Vánoce jsou za dveřmi. Materiální dárky už dávno nejsou v módě, teď letí zážitky, od kulinářských po ty cestovatelské. Jenže ne vše je k mání v době vánoc. Řešení? Nadělte si dárky předčasně a prodlužte si tak Vánoce. Během podzimu na vás čeká hned několik MMA zápasů, na kterých byste rozhodně neměli chybět. Překvapte svou drahou polovičku nebo své přátele a udělejte si parádní večer, na který jen tak nezapomenete. Daruj zážitek. Daruj OKTAGON (více info ZDE). O kterých turnajích je řeč?

OKTAGON MMA a turnaje 2023

18.11. 2023 OKTAGON 49: MOEIL VS. TODEV – Německo si užilo OKTAGON už třikrát. Frankfurt, Mnichov a Oberhausen je za námi. Nyní čeká zápasníky i diváky Kolín nad Rýnem.

9.12. 2023 OKTAGON 50: KEITA VS. SAMSONIDSE – na závěr je tu MMA SHOW v Ostravě. Bojovníky uctí Ostravar aréna. Těšte se na domácí půdu!

29.12. 2023 OKTAGON 51: KINCL VS. ČEPO – vrchol letošního roku a zároveň finále evropské MMA ligy mistrů. Buďte u toho!

Už máte svého favorita? Nákup neodkládejte. Nebylo by to poprvé, kdy by byl některý turnaj vyprodán během pár dnů.

Back To Top