Potřebujete zajistit dopravní značení? Obraťte se na odborníky

Máte na starosti stavbu nebo nějaký projekt, který zasahuje do pozemní komunikace a potřebujete u něj zajistit dopravní značení? Pak neváhejte a kontaktujte společnost TOP ZNAK.

Nabídka TOP ZNAK

Společnost svoje služby nabízí již velmi dlouhou dobu. Díky tomu se podílela na celé řadě významných staveb a projektech. Zajišťovala dopravní značení v Praze, ale i mimo hlavní město. Tento mladý a velice flexibilní tým nabízí vysokou praxi ve svém oboru. Ve své nabídce má prodej, pronájem i montáž dopravního značení (SDZ) včetně příslušenství, sklopných parkovacích zábran a sloupků, baliset, dopravních zrcadel či zpomalovacích prahů. Kromě toho provádí vodorovné dopravní značení a to jak strojově, tak i ručním způsobem. Zajistí pro vás kompletní zabezpečení dopravních uzavírek, výkopů i záborů. Objednat si je můžete na projekty malého, ale i velkého rozsahu. Ve své nabídce má také světelnou signalizaci a semafory pro kyvadlové řízení dopravy. Navrhne pro vás projekty DIO a to včetně jejich projednání nebo odsouhlasení na příslušných úřadech i PČR.

Prodej

Zakoupit si můžete dopravní značení a příslušenství k němu potřebné, dopravní zařízení a zrcadla, zpomalovací a vodící prahy a retardéry, parkovací zábrany a sloupky nebo balisety.

Pronájem

Společnost nabízí do pronájmu přechodové dopravní značení i s potřebným příslušenstvím, dopravní zařízení, přechodové vodorovné dopravní značení, plastová svodidla, lávky pro pěší v různých délkách nebo světelnou signalizaci.

Instalace

Nainstalovat si můžete nechat dopravní značení nebo zařízení, dopravní zrcadla, zpomalovací a vodící prahy či retardéry, parkovací zábrany a sloupky nebo balisety.

Aplikace

Co se aplikací týká, tak společnost nabízí možnost vodorovného dopravního značení, dopravního zařízení Z9 nebo symbolů a čísel v různých velikostech.

Back To Top