Papírové sáčky jako ekologická alternativa obalů

Mezi hlavní výhody používání papírových sáčků patří jejich biologická rozložitelnost a odbouratelnost. Nezanechávají žádné toxické zbytky. Jejich dopad na ekosystém je tak minimální. Kromě toho se některé druhy dají používat i opakovaně.

Vzhledem k tomu, že jsou papírové sáčky vyrobené z ekologicky přívětivých materiálů, hygienické, zdravotně nezávadné a prodyšné, lze je používat i pro potraviny.

Na koho se obrátit?

Širokou nabídku papírových sáčků má na svém webu společnost Jarico. Papírové sáčky z jejich nabídky můžete dokonce i kompostovat v bio odpadu.

Vybrat si můžete různé druhy papírových sáčků – kupecké, klasické z přírodního neběleného papíru, lékárenské pro drobné zboží, gastro nebo termo sáčky.

Kupecké sáčky vyrobené z šedohnědého papíru jsou na webu k dostání v různých velikostech, pro různé hmotnosti. Jsou určené pro balení pečiva nebo ovoce. Svačinové sáčky jsou vyrobené z kvalitního hlazeného papíru. Objednat si můžete varianty vyrobené z běleného nebo přírodního papíru. Opět jsou k dostání v několika různých rozměrech. Pro balení drobného zboží jsou určené lékárenské sáčky v několika různých rozměrech. Pro jejich výrobu se používá hnědý papír. Pro drůbež a mastnější potraviny jsou určené nepromastitelné termosáčky.

Další nabídka společnosti

Kromě papírových sáčků nabízí Jarico i další produkty. Jedná se o potravinářské a gastro obaly, dárkové obaly nebo prostředky určené k úklidu. Velmi rozsáhlou část nabídky představují průmyslové obaly, které se dodávají do sektoru automotive. V nabídce naleznete také pokladní kotoučky. Ty se dají použít v pokladnách, tiskárnách pokladních systémů nebo v platebních terminálech. Nabídka obsahuje nejvíce rozšířené kotoučky z TERMOpapíru natočené na dutince. K dostání je však také úsporné provedení, které dutinku neobsahuje. Objednat si můžete kotoučky klasické vyrobené z jednovrstvého nebo dvouvrstvého ofsetového papíru.

Back To Top