LEGO® Education: Univerzální nástroj pro všechny věkové kategorie

Díky své univerzálnosti je LEGO® Education vhodné pro lidi všech věkových kategorií. Bez ohledu na to, zda jste malé dítě, teenager nebo dospělý, můžete se ponořit do světa LEGO® Education a objevovat nové výzvy a možnosti. LEGO® kostičky jsou nástrojem, který spojuje generace a umožňuje sdílet radost ze stavění a tvoření. Tak třeba pro dospělé může být LEGO® Education skvělým způsobem, jak se vrátit do světa kreativity a objevování. LEGO® kostičky jsou totiž univerzálním nástrojem pro uvolnění stresu a povzbuzení mozku. Dospělí se mohou ponořit do tvorby složitých modelů, puzzlí nebo architektonických projektů. LEGO® Education je prostředím, ve kterém mohou i dospělí relaxovat, učit se novým věcem a vyjádřit svou kreativitu. Pro technické nadšence je tu například LEGO® Technic, s nímž můžete stavět pokročilé mechanismy, vozidla a stroje, které vás přiblíží k inženýrským zázrakům.

LEGO® Education SPIKE™ Prime Set: Inovativní vzdělávací stavebnice

LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set je vzdělávací stavebnice, která přináší nové možnosti výuky pro žáky II. stupně základní školy. Tato inovativní sada je v souladu se STEAM koncepcí, která propojuje vzdělání ve vědě, technologii, inženýrství, umění a matematice. LEGO® Education SPIKE™ není jen obyčejná stavebnice, ale skutečný výukový nástroj, který rozvíjí kritické myšlení a tvořivost žáků. Díky jednoduchému kódovacímu jazyku se žáci snadno seznámí se základy programování.

V balení LEGO® Education SPIKE™ naleznete širokou škálu součástek, včetně kostek LEGO®, Hubu, motorů a senzorů. Součástí setu je také aplikace LEGO® Education SPIKE™, která obsahuje programovací software a plány lekcí. Aplikace je kompatibilní s různými operačními systémy, jako je iOS, Chrome, Windows 10, Mac a Android.

Snadná implementace do výuky: LEGO® Education SPIKE™ v rámci výukových hodin

Implementace LEGO® Education SPIKE™ do výuky je snadná a plynulá. Žáci se mohou zapojit do různých projektů a aktivit, které se dají integrovat do standardních vyučovacích hodin. Během krátké doby mohou žáci pomocí LEGO® Education SPIKE™ samostatně sestavit a naprogramovat své vlastní modely.

Back To Top