Kombinované sauny pro pohodu celé rodiny

Objevte nejnovější trend v oblasti saunování, který kombinuje tradiční finskou saunu s moderními technologiemi a přináší nezapomenutelný zážitek pro vaše tělo i duši. Výsledkem jsou kombinované sauny. Finská sauna vám pomůže vyplavit z těla toxiny, infrazářič prohřeje vaše tělo a pomůže vám s regenerací. Designově zajímavé řešení je samozřejmostí.

Kombinované sauny a nezaměnitelný luxus

Jak vypadá současná společnost? Určitě neznamená klid a relaxaci. Dnešní společnost se zaměřuje převážně na dosahování výsledků, ať už v pracovním, školním nebo osobním životě. Při tom zapomínáme na pravidelný odpočinek, což rychle vede ke stresu a později i k různým zdravotním potížím. V moderní době nejsou neobvyklé pocity vyhoření, syndromy únavy a další psychické problémy, často doprovázené nespavostí a nedostatečným apetitem. Jedním z možných řešení těchto problémů jsou kombinované sauny (pokud by Vám nevyhovovali kombinované, tak můžeme doporučit i finské sauny)

Kvalitní relaxace a zdravý životní styl jsou nyní na dosah. Kombinované sauny nejenom že přinášejí psychickou pohodu, ale také zlepšují fyzickou kondici. Pravidelným saunováním eliminujete toxiny z těla a podpoříte cirkulaci živin v organismu, což přináší celkový prospěch. Začít s touto relaxací nevyžaduje tak vysoký závazek jako začít nový sport.

Jaké výhody nabízí kombinované sauny?

Jak již bylo zmíněno v úvodu, kombinované sauny představují spojení různých saunových typů v jednom zařízení. Tento komplexní přístup nachází své využití jak u začátečníků, tak ve wellness centrech, která chtějí rozšířit svou nabídku. Kombinovaná sauna zahrnuje klasickou finskou saunu, infrasaunu a bio saunu.

Finská sauna je známá svými tradičními účinky. Bio sauna naopak nabízí nižší teploty, což ji činí vhodnou pro osoby všech věkových skupin, včetně seniorů, lidí s kardiovaskulárními problémy a dětí. Infrasauna vám umožňuje šetrným způsobem prohřát celé tělo a podpořit jeho přirozenou regeneraci.

Jako bonus přináší technologie LOXONE pohodlné ovládání z jakéhokoliv místa. Představte si, že se vracíte z dlouhého výletu a chcete okamžitě zaplout do sauny. S LOXONE můžete předem zvolit požadovaný program, a když dorazíte domů, vše bude připraveno k vašemu okamžitému odpočinku. Zajímá víc více? Mrkněte na naše reference.

Kombinované sauny na míru nabízí moderní design

Společnost Saunujeme přináší na trh v České republice široký výběr atraktivních materiálů, které dokážou proměnit saunování – již samo o sobě příjemný zážitek – v designovou exkurzi. Máte specifickou představu o materiálu? Nejlepší volbou je saunování na míru.

Silver – elegantní opěrky a lavice, včetně unikátních mezilavicových výplní.

Gold – pro ty, kteří hledají decentní design a střední cenový rozsah.

Gold Dark – zajišťuje komfort díky širokým lavicím z kvalitního dřeva Osika Thermowood.

Platinum design – lavicové profily vyrobené z africké vrby abachi s důrazem na minimální rozestupy mezi panely, což dodává dojem masivního provedení.

Diamond – kombinuje africkou vrbu abachi s medově zbarveným cedrem, což vytváří zajímavý kontrast.

Wave – inspirací jsou vlny, přinášející do sauny originální design.

Basic – skvělá volba pro ty, kteří ocení krásu v jednoduchosti.

Rádi se podíváte na konkrétní modely osobně? Navštivte náš showroom v Kolíně nebo v Českých Budějovicích. Oba nabízí ty nejlepší kousky na současném trhu.

Back To Top